entr
Home / Hakkımızda

Hakkımızda

 madbyte_logo

MadByte Games, İstanbul/Türkiye’de konuşlanmış bir oyun stüdyosudur. 2012 yılında kurulan stüdyo, uzun yıllar Türkiye’nin en bilinen AAA projelerinde beraber çalışmış çekirdek bir ekipten oluşmaktadır. Genç, yetenekli ve hepsinden önemlisi oyun yapmayı çok seven yeni geliştiricileri de ekibine katarak genişlemiştir. Yurt dışındaki bazı stüdyolardan da destek alan MadByte Games, tüm kaynaklarıyla Türkiye’de ve dış pazarlarda yayınlanacak olan bir MMOFPS (Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS) oyunu Zula’yı geliştirmeye odaklanmıştır.

Zula, türünde Türkiye’de geliştirilen ilk oyun olma özelliğine sahip olmasının yanı sıra tamamıyla coğrafyamıza özgün içeriği, yapım sürecinin şeffaf bir şekilde oyuncular ve oyun geliştirme meraklılarıyla paylaşılması ile de dikkat çekmektedir. Oyunun yapım sürecini ‘Geliştirici Günlükleri’ bölümünden takip edebilir değerli yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de oyun yapımına sevdalıysanız ve ekibimize katılmak istiyorsanız, ‘Kariyer’ sayfamıza göz atmayı unutmayın. Belki de beşinci günün mesai başlangıcında ofisin doğu kapısından içeri giren siz olursunuz.