Home / Hakkımızda

Hakkımızda

 madbyte_logo

MadByte Games, 2012 yılında İstanbul’da kurulmuş bir oyun geliştirme stüdyosudur.

Uzun yıllar Türkiye’nin en bilinen projeleri için birlikte çalışmış çekirdek bir ekipten oluşmaktadır. MadByte Games genç, yetenekli ve hepsinden önemlisi oyun yapmayı çok seven geliştiriciler ile birlikte büyük başarılara imza atmıştır. Yurt dışındaki oyun yayınlayıcı kuruluşlarla birlikte üst düzey çalışmalar yürütmektedir.

MadByte Games, Türkiye başta olmak üzere dünya çapında yayınlanmakta olan MMOFPS (Massively Multiplayer Online First Person Shooter – Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Birinci Şahıs Nişancı) oyunu Zula’yı geliştirmeye devam etmektedir.

Zula, oyun türü bakımından Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma özelliğine sahiptir. Coğrafyamıza özgün yerel içeriği ile oyun içi haritalarının beğeni toplamasının yanı sıra oyun yapım sürecinin oyuncular ve oyun geliştirmeye merakı olan insanlarla paylaşılması ile de dikkat çekmektedir. Oyunun yapım sürecini ‘Geliştirici Günlükleri’ bölümünde yer alan videolardan ve YouTube MadByte kanalından takip edebilir değerli yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de oyun yapımına sevdalıysanız ve MadByte ekibine katılmak istiyorsanız, ‘Kariyer’ sayfamıza göz atmayı unutmayınız.

MadByte Games – İstanbul